باشگاه مشتریان ام وی

در مسیر استقلال مالی و اقتصاد مقاومتی ایرانیان

https://emway.ir

برنامه ریزی هوشمندانه

هرکسی که قصد راه اندازی یک شغل جدید را داشته باشد و پیش از هر اقدامی بتواند نیازهای جامعه و مخاطبین خود را شناسایی کرده و در آن مسیر گام بردارد قطعاً موفقیتی چشمگیر خواهد داشت.
با تحریم اقتصادی کشور عزیزمان، سه مشکل بزرگ گریبانگیر جامعه شد:
1. پایین آمدن قدرت خرید مردم
2. رکود بازار کسب و کار
3. بیکاری و درآمد پایین

مدیران باشگاه مشتریان اِم وِی به صورت هوشمندانه در جهت رفع این سه معضل بزرگ برنامه ریزی کرده اند و هرکس در این مسیر همراه شود به زودی شاهد رسیدن آرزوها و اهدافش خواهد بود

روش کار باشگاه مشتریان
سفیران باشگاه اقدام به عقد قرارداد تخفیفی با مراکز کسب و کار در سراسر کشور کرده اند که به تدریج بر تعداد آنان نیز افزوده می شود.
تخفیف اخذ شده از مراکز در قبال تبلیغات حرفه ای روی سایت و چند برابر کردن مشتریان بوده و با همکاری شرکت مهندسی نرم افزاری شقایق که پشتیبان شرکت به پرداخت ملت است، بر روی دستگاه های کارتخوان این شرکت تنظیم می شود به گونه ای که 80% تخفیف سهم مشتری و 20% دیگر سهم سازمان فروش شامل تمام افرادی که در جهت اتصال مشتری به مراکز کسب و کار تلاش کرده اند می باشد.
افرادی نیز که در معرفی خدمات باشگاه به دیگران تلاش کنند مشمول دریافت پاداش های چشمگیر می شوند.
علاوه بر این آنان می توانند با ثبت کارت بانکی خود از تخفیف 4% تا 70% سطح جامعه نیز بهره مند گردند.

اهداف باشگاه
بالا بردن قدرت خرید مردم
رونق بازار کسب و کار
کارآفرینی
ایجاد درآمد بالا و استقلال مالی برای ایرانیان


عضویت در باشگاه و کسب درآمد
شما گرفتن کد معرف، انجام ثبت نام و پرداخت مبلغ یک میلیون و ششصد و سی و پنج هزار تومان عضو باشگاه شده و امکان فعالیت پیدا می کنید.
مبلغ صدوسی و پنج هزارتومان از پرداختی شما بابت 9% مالیات ارزش افزوده به حساب دولت واریز می شود.
پس از عضویت، اطلاعات هویتی و بانکی شما باید تایید شود.
همچنین یک برگ قرارداد دوصفحه ای با امضا و اثر انگشت شما، معرفتان و یک نفر شاهد بین شما و مدیرعامل باشگاه منعقد می گردد که در دفتر کارتان بارگذاری شده و اصل آن به دفتر مرکزی پست می شود.
پیش از هر اقدامی همچون هر شغل دیگر، شما نیازمند آموزش و یادگیری روش کار هستید. لذا می بایست جزوه ای حدود 40 صفحه ای را مطالعه کنید. همچنین کار با سایت را یاد بگیرید.
پس از تایید اطلاعات هویتی می توانید به صورت رایگان از بخش پکیج خانواده در دفتر کار خود، 16 رقم کارت بانکی و کد ملی تعداد 30 نفر از فامیل و دوستان و آشنایان خود را ثبت و تخفیف دار کرده و به آنان امکان استفاده از 80% تخفیف گرفته شده از مراکز و فروشگاه های کل کشور را بدهید.
این افراد هرگاه از مراکز طرف قرارداد خرید کرده و تخفیف بگیرند شما نیز همان لحظه در دفتر کارتان شاهد دریافت پورسانتی معادل 01/. تا 7/. درصد از 20% تخفیف باقیمانده خواهید بود.
شما علاوه بر داشتن 30 امتیاز تخفیف دار کردن دوستان و آشنایان، تعداد 5 کد بازاریابی نیز دریافت می کنید که با استفاده از آنها مجاز به معرفی باشگاه مشتریان به 2 تا 8 نفر و تشویق آنان به خرید پکیج خانواده می باشید.
البته ارائه توضیحات و معرفی خدمات باشگاه تا زمانی که خودتان به طور کامل آموزش ندیده اید، توسط یک پرزنتور صورت می گیرد و شما فقط می بایست طبق دستورالعمل جزوه، افراد را با هماهنگی معرف خود به جلسه دعوت کنید.
ذکر این نکته لازم است که درآمد شما با معرفی اولین نفر شروع می شود.

اگر شما فقط 2 نفر دیگر را دعوت کنید که پکیج خانواده را بخرند با آموزش و ادامه فعالیت آن دو نفر سقف درآمدیتان در سطح پنجم به میزان روزانه 5 میلیون تومان می رسد. همچنین بین 01/. تا 7/. درصد از تخفیف خرید تمام افرادی که تا سطح دهم کارت هایشان تخفیف دار شده بازهم تا سقف 5 میلیون تومان در روز پورسانت دریافت می کنید.

یک نکته مهم

باشگاه مشتریان اِم وِی، شرکت بازاریابی شبکه ای نیست و معرفی نمایندگان جدید به صورت تک سطحی انجام گرفته و پورسانت مستقیم دریافت می شود.
مبالغی که در سطوح بعد دریافت می شود امتیاز کارانه ای است که به خاطر تلاش شما در جهت آموزش معرفی شدگان و گسترش خدمات باشگاه، در دفتر کارتان ثبت می گردد و ارزش هر امتیاز هزار تومان می باشد و شما می توانید به صورت روزانه معادل ارزش آن را به موجودی حسابتان منتقل کرده و دریافت نمایید.
کارانه در تمام ارگان ها، سازمان ها و ادارات وجود دارد و نوعی اضافه کاری است.

سخن آخر

برای ثبت نام نیاز به کد معرف دارید. شما می توانید از کد 41654 و یا لینک زیر برای ثبت نام استفاده فرمایید.

جهت هماهنگی از طریق واتس آپ یا تلگرام به شماره 09906776066 پیام بفرستید.